Łukasz Sosna
OpenOffice 2.0 Writer dla Linuksa


Wiele osób zastanawia się nad zakupem pakietu Microsoft Office dla biura lub do celów prywatnych. Okazuje się , że tak dużego wydatku wcale nie trzeba ponosić!
Sales price 19,90 zł
Sales price without tax 18,95 zł
Discount

Preloader
Wiele osób zastanawia się nad zakupem pakietu Microsoft Office dla biura lub do celów prywatnych.
Okazuje się , że tak dużego wydatku wcale nie trzeba ponosić! Istnieje bowiem pakiet OpenOffice, który daje ci dokładnie takie same możliwości co MS Office a kosztuje o wiele, wiele mniej.
Zawiera on i edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzie do rysowania, wbudowaną bazę danych jak i narzędzie do tworzenie prezentacji.
W tej książce znajdziesz sposób instalacji najnowszego pakietu OpenOffice 2.0 Writer, czyli narzędzia służącego do tworzenia dokumentów tekstowych, obsługującego różne formaty plików.
Autor szczegółowo opisuje nie tylko podstawy takie jak edycja tekstu, ustalanie opcji czcionek, tworzenie list wypunktowanych czy wstawianie grafiki.
Czytelnik znajdzie tu także sporo informacji na temat tworzenia tabel, korespondencji seryjnej, bibliotek wbudowanych do pakietu itd. Ta książka powstała z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych użytkownikach tego coraz popularniejszego edytora. Pozwala w szybki sposób opanować podstawy tego programu, oraz wskazuje łatwe metody rozwiązań najczęstszych problemów z którymi użytkownik może się spotkać w swojej codziennej pracy z OpenOffice 2.0 Writer.

Premiera 2006 r.
ISBN 83-89529-15-7, ss.122, format A5, okładka miękka, folia matowa