Shelley O`Hara, Ron Mansfield
Microsoft Windows Vista. AAAbsolutnie dla początkujących


Dzięki książce: Microsoft Windows Vista. Aaabsolutnie dla początkujących dowiesz się, jak rozpocząć pracę z systemem Windows (i ogólnie z komputerem).
Sales price 39,00 zł
Sales price without tax 37,14 zł
Discount

Preloader
Cena regularna 49.00 zł. Oszczędzasz aż 10 zł
Dzięki książce: Microsoft Windows Vista. Aaabsolutnie dla początkujących dowiesz się, jak rozpocząć pracę z systemem Windows (i ogólnie z komputerem).
Autorzy poprowadzą cię przez proces zdobywania wiedzy za pomocą ćwiczeń praktycznych, obejmujących takie tematy jak: uruchamianie programów, wysyłanie wiadomości e-mail, przeglądanie Internetu, pobieranie muzyki z Internetu oraz drukowanie dokumentów i zdjęć.
Poznasz nie tylko podstawy korzystania z systemu Windows, ale również przejdziesz szybki kurs dotyczący dodatkowych kwestii, takich jak bezpieczeństwo oraz sieci domowe. Książka ta oferuje także cenne wskazówki i porady oraz instrukcje, przydatne w poznawaniu podstaw pracy z komputerem.
Microsoft Windows Vista. Aaabsolutnie dla początkujących sprawi, że błyskawicznie i bez problemu zaczniesz używać komputera oraz nowego systemu operacyjnego Windows!

Dzięki tej książce:
- dowiesz się, jak uruchamiać programy, tworzyć i zapisywać dokumenty, drukować oraz używać komputera do pracy i zabawy
- zdobędziesz informacje, jak nawiązać połączenie, przeglądać i wyszukiwać informacje w Internecie oraz jak wysyłać i odbierać wiadomości e-mail
- będziesz wiedział, jak korzystać z narzędzi sieciowych systemu Windows Vista w celu nawiązania połączenia z innymi komputerami
- nauczysz się korzystać z Galerii fotografii systemu Windows w celu organizowania, edytowania oraz drukowania zdjęć
- poznasz środki bezpieczeństwa, jakie możesz przedsięwziąć, aby uchronić się przed wirusami, złośliwymi programami oraz aby zabezpieczyć wiadomości e-mail
- dowiesz się, jak utrzymać maksymalną wydajność komputera oraz wzorową organizację pracy
- zdobędziesz wiedzę o rozmaitych funkcjach multimedialnych, włącznie ze słuchaniem muzyki, nagrywaniem płyt CD oraz wypróbowywaniem nowych utworów.

ISBN 978-83-89529-56-5
, 396 ss,format 170x 230 mm, oprawa miękka, foliowana.

Kategoria: systemy operacyjne
Zakres: Microsoft Windows Vista
Poziom użytkownika: początkujący